6 lipca 2013

Miejsca, w których najczęściej czytamy.

Na stronie http://www.wachamksiazki.pl znalazłam taki obrazek i doszłam do wniosku, że ja, tak jak większość czytam najczęściej w łóżku, ale zaraz potem II miejsce zajmuje u mnie wielki fotel mojej mamy, a III miejsce to krzesło na szkolnym korytarzu podczas przerwy (oczywiście jak znajdzie się jakieś niezajęte, ale zawsze pozostaje jeszcze podłoga :).  Teraz podczas wakacji, zamiast tego korytarza, jest hamak na działce. Ciekawa jestem, gdzie wy najbardziej lubicie czytać?


źródło: http://www.wachamksiazki.pl/

6 komentarzy:

 1. Łóżko albo dywan :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Jak można czytać książki przy jedzeniu... Pobrudzą się...

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja próbowałam czytać przy jedzeniu, kupiłam sobie nawet taką specjalną podstawkę pod książkę, ale niestety nie udaje mi się jednocześnie jeść i czytać, po prostu nie umiem jednocześnie skupić się na tych dwóch czynnościach. A najczęściej czytam siedząc wygodnie w fotelu z kocykiem, a wieczorem oczywiście w łóżku :)
  /elaj/

  OdpowiedzUsuń
 4. Hmm jeszcze sala wykladowa na uczelni, o! :d

  OdpowiedzUsuń
 5. Zawsze przy jedzeniu, przy jedzeniu książka smakuje najlepiej :D no i łóżko

  OdpowiedzUsuń
 6. U mnie najpierw w łóżku, potem siedząc na wielkiej pufie, która stoi u mnie w pokoju, i trzecie miejsce to w wannie. Reszta się ,,rozkłada się'', wszędzie po trochu. :)

  OdpowiedzUsuń

Drogi czytelniku! Cieszę że trafiłeś do mojego "Królestwa Książek" i wielką radość mi sprawisz gdy zostaw ślad po sobie. Pozdrawiam i zapraszam jak najczęściej ~ Aleksandra :)