wszytko O mnieCześć,
Na imię mi Aleksandra, mówią mi Hermiona - ze względu na włosy i oczytanie. :D Jestem uczennicą II klasy gimnazjum, lat mam 14. Tego bloga prowadzę już od ok. 3 lat.
Będę tu opowiadać o książkach, które chciałabym wam polecić. Będą to głównie książki fantastyczne, młodzieżowe, a nawet te dla dojrzalszych czytelników, jednak na pewno będę powracać czasami do książek dla dzieci. Piszę o książkach ponieważ wprost uwielbiam czytać.

Jestem osobą z natury spokojną i wyjątkowo leniwą (oczywiście lenistwo odnosi się w moim przypadku do czynności, których nie lubię). I czasem bywam zbyt gadatliwa lub zbyt milcząca. Nie lubię obcych ludzi i większość uważa mnie za nieśmiałą. Często bywam też zbyt bezpośrednia bo nie lubię strzępić języka, i czasem potrafię być naprawdę złośliwa.

Interesuje mnie głównie pisarstwo. Oprócz tego zajmuję się też rysunkiem/malarstwem i gram na fortepianie oraz gitarze. 
Jestem wrażliwa na krzywdę zwierząt, kocham przyrodę.
A jak wyglądam? Spójrzcie na zdjęcie :D . Noszę okulary (akurat na tym zdjęciu ich nie mam ;) za którymi błyszczą duże oczy o trudnym do określenia kolorze.
Poza tym uwielbiam nosić spódnice, a spodnie zakładam tylko jeśli jest taka konieczność. Nie lubię jaskrawych kolorów, tłumów i głośnych, wulgarnych ludzi. No i noszę glany i słucham metalu. ;D

Myślę że już wystarczająco się rozpisałam, tak więc pozdrawiam was gorąco i zapraszam do mojego Królestwa Książek!

W razie jakichkolwiek pytań piszcie na E-mail:  krolestwoksiazek@onet.pl1 komentarz:

  1. Gratulacje :) Pomysł z blogiem o książkach jest super i zapowiada się naprawdę ciekawie.

    OdpowiedzUsuń

Drogi czytelniku! Cieszę że trafiłeś do mojego "Królestwa Książek" i wielką radość mi sprawisz gdy zostaw ślad po sobie. Pozdrawiam i zapraszam jak najczęściej Aleksa-Olka :)

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...