wszytko O mnieWitaj czytelniku!
Nazywam się Aleksandra. Jestem uczennicą I klasy liceum, lat mam 16. Książki kocham od zawsze, a tą miłością zaraziła mnie moja mama. Mimo, że uważam, że humanistką nie jestem i nigdy nie będę, bardzo lubię opowiadać o przeczytanych powieściach, a kto wie, może kiedyś sama takową napiszę?

A trochę o blogu...
Powstał on w 2013, gdy miałam 12 lat. Od początku do teraz, główną tematyką są recenzje książek, choć nie obiecuję, że z czasem on ewoluuje. Zawsze brakowało mi osób, z którymi mogłam porozmawiać o książkach, więc stwierdziłam, że zamiast rozmawiać - będę mówić (czy raczej pisać). Chciałam podzielić się pięknymi historiami, które wpadły w moje ręce, nauczyć się o nich ciekawie opowiadać. Więc oto jestem!

Dla ciekawskich,
jeszcze trochę o mnie.
Jestem osobą głośną, pełną życia i energii. Ciągle mam nowe pomysły, moje plany na przyszłość zmieniają się dosłownie co sekundę. Kiedyś chciałam zostać pisarką, później rysować komiksy, być grafikiem komputerowym, aktorką itd. Obecnie najbardziej pasjonuje mnie astrofizyka i matematyka, a ponad to, należę do grupy teatralnej gdzie mogę rozwijać się artystycznie. Rysuję, maluję, piszę, szyję, a jak to mówią niektórzy - "Prawdziwy z ciebie człowiek renesansu!".

Kontakt:  krolestwoksiazek@onet.pl


1 komentarz:

  1. Gratulacje :) Pomysł z blogiem o książkach jest super i zapowiada się naprawdę ciekawie.

    OdpowiedzUsuń

Drogi czytelniku! Cieszę że trafiłeś do mojego "Królestwa Książek" i wielką radość mi sprawisz gdy zostaw ślad po sobie. Pozdrawiam i zapraszam jak najczęściej ~ Aleksandra :)