26 listopada 2014

Felix, Net i Nika - kolejna odsłona.

Dzisiaj mogę oficjalnie ogłosić, że na moją półkę wraca "Felix, Net i Nika!", bowiem dzisiaj właśnie doszła paczka z kolejną częścią, na którą tak długo się zbierałam, niestety. Ale nie będzie dzisiaj jeszcze recenzji kolejnej książki pana Rafała Kosika, bo najpierw muszę je przeczytać. "Je", a nie "ją" ponieważ tak się złożyło, że w dniu, w którym złożyłam zamówienie na "Felix, Net i Nika oraz Bunt Maszyn" otrzymałam również informację na blogowego maila o nowej części pt. "Felix Net i Nika oraz Klątwa Domu Mckillianów", która miała swoją premierę dosłownie kilka dni temu i propozycji jej recenzji.

A tymczasem zapraszam  do obejrzenia filmików, w których Rafał Kosik mówi o swoich książkach, o historii powstania serii przygód trójki gimnazjalistów, oraz o najnowszej książce czyli "Felix Net i Nika oraz Klątwa Domu Mckillianów".

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Drogi czytelniku! Cieszę że trafiłeś do mojego "Królestwa Książek" i wielką radość mi sprawisz gdy zostaw ślad po sobie. Pozdrawiam i zapraszam jak najczęściej ~ Aleksandra :)