6 października 2014

eBuka 2014

Zdjęcie: Można już głosować na najlepszy blog książkowy w kategorii "Nagroda Czytelników" 4. edycji eBuki! Autorów wszystkich zgłoszonych blogów prosimy o zamieszczenie informacji o możliwości wysłania głosu popierającego wybrany blog (ebuka@duzeka.pl w tytule maila trzeba podać tytuł bloga) i zamieszczenie grafiki z logiem konkursu (poniżej) podlinkowanym do informacji o eBuce na stronie dużego Ka (duzeka.pl/news/id_news/5793/ebuke_2014_czas_zaczac).
Zwycięzcę oraz listę pozostałych laureatów przedstawimy podczas uroczystej gali na Targach Książki w Krakowie. 
 Gdy piszę tutaj swoje przemyślenia na temat różnych książek, to fajnie wiedzieć, że są ludzie, którzy tu zaglądają i czytają. Niektórym się podoba, niektórym może nie podoba (jak to w życiu bywa), ale żeby byli i tacy  i tacy czytelnicy, to trzeba też  pokazać, że taki blog jak "Królestwo Książek" w ogóle  sieci istnieje. No i podobnie jak w zeszłym roku zgłosiłam mojego bloga do konkursu na najlepszy blog książkowy organizowanego przez duże Ka. O zwycięzcy, który dostanie dużą eBukę decyduje specjalne jury, ale można też zdobyć nagrodę czytelników czyli małą eBukę. 
Ponieważ do doskonałości mojego bloga dzielą mnie jeszcze miliony lat świetlnych ciężkiej pracy,  może przynajmniej ktoś mnie zauważy i czasami tu zajrzy. 

Jeśli ktoś chciałby oddać głos popierający "Królestwo Książek" to zapraszam i z góry za ten głos dziękuję. Wystarczy wysłać maila (bez treści) na adres: ebuka@duzeka.pl a w tytule maila podać tytuł bloga czyli "Królestwo Książek".  I to wszystko :)

A kto ciekawy to więcej informacji o eBuce na stronie dużego Ka (duzeka.pl/news/id_news/5793/ebuke_2014_czas_zaczac).

A jutro recenzja książki, która ukaże się w najbliższych dniach w księgarniach.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Drogi czytelniku! Cieszę że trafiłeś do mojego "Królestwa Książek" i wielką radość mi sprawisz gdy zostaw ślad po sobie. Pozdrawiam i zapraszam jak najczęściej ~ Aleksandra :)