21 sierpnia 2013

e-Buka 2013

 


Inni próbują to dlaczego ja miałabym nie spróbować? Wiem, że zgłoszone do konkursu blogi są pisane przez dorosłych, którzy mają i więcej wiedzy i doświadczenia, ale jak to mówią: "do odważnych świat należy" (nawet do takich 12-latek jak ja :)  Zawsze jest to też okazja, żeby innym pokazać swoją "twórczość". Jeśli chociaż trochę podoba wam się mój blog, to będzie mi miło, jak wyślecie maila na adres: ebuka@duzeka.pl  wpisując w temacie  "Królestwo książek" i w ten sposób zostanie jakiś ślad po moim blogu w tym konkursie za co bardzo, bardzo dziękuję :). Jeśli chcecie więcej dowiedzieć się o konkursie e-Buka to kliknijcie na obrazek-logo znajdujący się  na górze w kolumnie bloga ;).
I jeszcze ważna informacja - jedna osoba może zagłosować na 5 różnych blogów z listy oddając po jednym głosie na wybrany blog.

Pozdrawiam wszystkich Alexa-Olka

6 komentarzy:

 1. Zagłosowałem, życzę powodzenia :)
  Blog super, bardzo lubię tu zaglądać :)
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Blogów pisanych przez dorosłych jest naprawdę dużo, a Twój jest szczególny, przede wszystkim dlatego, że masz dopiero 12 lat i umiesz już pokazać swoją pasję - widać, że kochasz książki. Życzę dużo uśmiechu i ciekawych lektur. Głos konkursowy oczywiście wysłany.
  Malgorzata

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja również na ciebie zagłosuję, jak tylko naprawią mi kompa. Powodzenia :) Oliwia.

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziękuję bardzo paniom/panom anonimom, Pani Małgorzacie i Oliwi za oddanie głosu. Nie spodziewałam się tylu i jeszcze raz baaardzo dziękuję.

  OdpowiedzUsuń

Drogi czytelniku! Cieszę że trafiłeś do mojego "Królestwa Książek" i wielką radość mi sprawisz gdy zostaw ślad po sobie. Pozdrawiam i zapraszam jak najczęściej ~ Aleksandra :)