21 maja 2013

ZOSTAŃ BLOGEREM KSIĄŻKOWYM !

W kwietniu zgłosiłam mój blog "Królestwo książek" do projektu "ZOSTAŃ BLOGEREM KSIĄŻKOWYM" i otrzymałam certyfikat potwierdzający mój udział w akcji oraz  koszulkę - dziękuję bardzo :)


Akcja "ZOSTAŃ BLOGEREM KSIĄŻKOWYM" jest przeznaczona dla tych, którzy już blogują o książkach, albo dopiero planują zacząć i jest dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych oraz ich nauczycieli. Do projektu mogą przystąpić klasy, grupy uczniów nawet pojedyncze osoby, które prowadzą lub zakładają blog o książkach – samodzielnie lub pod opieką nauczyciela.
Pierwsza edycja ruszyła 1 grudnia 2012 roku i potrwa do 30 czerwca 2013 roku (nadal można zgłaszać blogi). Żeby zgłosić udział wystarczy przesłać link do bloga na adres ewa.wojtyra@supernauczyciel.pl
Blogi są oceniane i nagradzane co dwa miesiące. Szkoły, które przyłączą się do projektu, otrzymają specjalny certyfikat, a blogerzy dostaną koszulki.
Akcja ma już trzech patronów, wydawnictwa: Zakamarki oraz Czarna Owca oraz pisarz Rafał Kosik (autor serii książek o Felixe, Necie i Nice. Organizatorzy szukają kolejnych wydawców i autorów książek, którzy wesprą akcję.   

 
Więcej informacji znajdziecie pod linkami:
http://www.supernauczyciel.pl/
http://blogujemyoksiazkach.blox.pl/html


4 komentarze:

 1. Gratuluje! :) 12 lat, blogowanie o ksiązkach, to juz cos. Ciekawe co bedzie w przyszlosci

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja również gratuluję ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Studenci się już nie łapią? ;( Buuuu... poczułam się stara i niekochana ;P
  Moja kuzynka by się na to wiekowo łapała, ale jej z kolei wołami do książki nie zaciągniesz, także młoda, szacun! ;D

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratulacje, prawdziwa blogerka :)

  OdpowiedzUsuń

Drogi czytelniku! Cieszę że trafiłeś do mojego "Królestwa Książek" i wielką radość mi sprawisz gdy zostaw ślad po sobie. Pozdrawiam i zapraszam jak najczęściej ~ Aleksandra :)