20 maja 2013

Warszawskie Targi Książek.


Wczoraj wróciłam z Warszawy, oczywiście głównym powodem wyjazdu tam, były odbywające się w dniach 16-19 maja 2013 r. Warszawskie Targi Książek. Miłośnikom książek nie trzeba tłumaczyć co oznacza dla nas taka impreza. Podczas targów zaopatrzyłam się w kilka nowych pozycji książkowych, ale chyba najważniejsze było spotkanie z panem Rafałem Kosikiem, autorem bestsellerowej serii książek pt. "Felix, Net i Nika", w którym oczywiście wzięłam udział i udało mi się nawet zadać  parę pytań (a dokładnie dwa). Poniżej skrócona fotograficzna relacja z tego wydarzenia.


 Spotkanie na "Kanapie Literackiej" z Rafałem Kosikiem

 W kolejce po autograf.
Pozdrowienia dla Agnieszki, stoi obok mnie :)

Pan Rafał Kosik właśnie składa mi swój autograf w książce "Felix, Net i Nika oraz Teoretycznie Możliwa Katastrofa"

 Tegoroczne "Warszawskie Targi Książki" odbywały się na Stadionie Narodowym, dzięki czemu mogłam go przy okazji zwiedzić. Mimo, że stadion jest duży to i tak w niektórych miejscach był problem z przejściem, bo było bardzo dużo ludzi, ale za to jak chciałam sobie usiać na chwilę i odpocząć, to nie ma nic lepszego od trybuny :). No i jeszcze atmosfera - była fantastyczna! Za rok znowu się tam pojawię!!!

Aleksa - Olka
 

3 komentarze:

 1. Fajne zdjęcia. Też chciałabym pojechać na takie targi :) pozdrawiam :D

  Oliwia

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja akurat na takie targi nie chodze, ale wiem ze mozna trafic tam cieakwe rzeczy :) Pozdrawiam i zapraszam na nową notkę :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Jaaaaa, ale zazdroszczę... A tak chciałam jechać... A tylu było pisarzy, których chciałam spotkać... Trudno, ale już za rok będę! ;] Może się zobaczymy, pozdro, koleżanko po fachu! ;D

  OdpowiedzUsuń

Drogi czytelniku! Cieszę że trafiłeś do mojego "Królestwa Książek" i wielką radość mi sprawisz gdy zostaw ślad po sobie. Pozdrawiam i zapraszam jak najczęściej ~ Aleksandra :)