23 marca 2013

Poznańskie Targi Książek

 Cześć!
Po dość długiej przerwie, wracam z wrażeniami świeżo z Poznania. Targi książek udane, oto dowody!

 -pan Marcin Szczygielski i ja. Autor książki "Czarownica piętro niżej"


-Pan Bohdan Butenko - wybitny ilustrator i nie tylko :)
 -Pani Joanna Papuzińska, podpisuje "Asiunię" (niestety, moja mama nieumie robić zdjęć)

-Oto Pani Barbara Kosmowska, autorka "Samotni.pl" i wielu innych książek (Zapraszam do głosowania na "Dziewczynkę z parku" do nominacji - http://przecinekikropka.pl/glosowaniehttp://przecinekikropka.pl/glosowanie )

Targi książek trwały od 15.03 do 17.03. Ja przyjechałam w sobotę i już o 12 byłyśmy w Poznaniu. Pierwszego dnia nakupowałyśmy książek i zdobyłam autograf  Pana Marcina Szczygielskiego i Pana Bohdana Butenko. Ja chodziłam i szukałam czegoś ciekawego, a mama ciągle gdzieś się zatrzymywała.
Było wiele stoisk, ale mała hala, dużo ludzi i mało miejsca.
Postanowiłam wejść na antresolę i popstrykałam parę zdjęć z góry.
Po 16.00 poszłyśmy do hostelu. Następnego dnia zwiedziłyśmy muzeum instrumentów i nagrałam koziołki na poznańskim ratuszu. Wróciłyśmy na targi książek, aby "złapać" panią Kosmowską. Przy okazji, pani Papuzińska podpisała "Asiunię". W końcu dokonałyśmy zakupu książki "Samotni.pl", która została podpisana przez autorkę. Planowałam przeprowadzić mini wywiad, ale kompletnie wypadł mi z głowy, jednakże odbyła się rozmowa z panią Kosmowską.  Mama wspomniała że lubię pisać i Autorka książek udzieliła mi wielu rad. Dziękuję.
Przed 14.00 musiałyśmy już lecieć na pociąg do Wrocławia. Przy okazji wstąpiłyśmy do księgarni.
O 15.00 byłyśmy w pociągu.
KONIEC.
Teraz pościmy. Wydałyśmy za dużo kasy na książki :D

1 komentarz:

  1. Szkoda, że moje książki nie mają tylu podpisów

    OdpowiedzUsuń

Drogi czytelniku! Cieszę że trafiłeś do mojego "Królestwa Książek" i wielką radość mi sprawisz gdy zostaw ślad po sobie. Pozdrawiam i zapraszam jak najczęściej ~ Aleksandra :)